4 Goma BMW X5 (2) 255-50-19 (2) 285-45-19

Shitet nga: Klajdialdi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma te ardhura nga gjermania ,Brigjiston .viti 2013. Gomat keto ne foto. cmimi. 450 mije leke. 2 te parat 255-50-19. 85% gome cmimi 180 mij leke .. . 2. Te mbrapmet. 285 -45-19. 80 % gome. Cmimi. 200 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim