4 Goma 255 / 35 / 18 Brigjiston @Pirelli viti 13

Shitet nga: Klajdialdi 10 Krr 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te ardhura nga gjermani .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim