4 Goma 215-60-17 Continental

Shitet nga: Klajdialdi 19 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te katra ne nje lule te pa perdorura ne shqipri KEMI EDHE 225/60/ 17
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim