4 GOMA PERDORE 205/55/16 BRIDGESTONETURANZA

Shitet nga: MUSTAFA 03 Nën 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 COPE %50 BRIDGESTONE205/55/16 TURANZA GOMA PERDORE 50 EURO
205/55/16
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim