4 Disqe benzi E clas 16 ingj

Shitet nga: Aldi klajdi 18 Qer 07:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK   25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat aktualisht i ka 205-60-16 ..disqe ne gjendje shum te mire ,shiten edhe te ndara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim