4 Goma 235-35-19 Pirrelli

Shitet nga: Klajdialdi 04 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma cmimi 55 mij lek copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim