4 GOMA SMARTI 2 145 65 15 2 175 55 15

Shitet nga: aldiklajdi 26 Krr 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma smarti TE PARAT 145 65 15 / . TE MBRAPMET 175 55 15 . 175 60 15 , ne gjendje shume te mira te pa perdorura ne shqipri te ardhura nga zvicrra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim