3 disqe alumini foristrade nisani 16

Shitet nga: aldiklajdi 21 Maj 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe alumini viti 2004 foristrade nisan / / pa goma. shiten edhe tek e tek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim