2Goma kamjoni 315-60-22.5 mishelin

Shitet nga: Klajdialdi 05 Shk 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim