205 80 R 16 C rreli me disqe hekuri per foristrada

Shitet nga: aldiklajdi 29 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205 80 R 16 C rreli me disqe hekuri per foristrada 7000 copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim