2 goma 205 /55/r,16

Shitet nga: kevil 03 Dhj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2goma 205 55 r 16 per golf 4 pak te perdorura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim