2 Ose 4 goma 215-60-17 -@ 225-60-17

Shitet nga: Klajdialdi 28 Gsh 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane 4tshe .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim