2 OSE 4 Goma 205-65-16'C -13

Shitet nga: Klajdialdi 18 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim