100% TE REJA BRIDGESTONE 205/55/16+4 DISQE BENZI..

Shitet nga: D 05 Jan 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DISQE BENZI 16 ORIGJINALE SHUME TE PASTER DHE NE GJENDJE TE SHKELQYER PLUS 4 GOMA 205/55/16 BRIDGESTONE 100% AKULL TE REJA TE VITIT 2014 TE SAPO MONTUARA TE PAPERDORURA FARE
SHITEN 490 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim