u shiten flm 4Goma 195-65-15

Shitet nga: Klajdialdi 14 Dhj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te 4 tra ne nje lule .keto ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim