U shiten flm .4 Goma Foristrade 4×4 225-75-16

Shitet nga: Klajdialdi 10 Dhj 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te 4tra ne nje lule
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim