U shiten flm 4 Disqe benzi. 195-65-15

Shitet nga: Aldi klajdi 16 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma. Disqe. Cmimi 1300 lek. gomat 80% cmimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim