U SHITEN FLM 4 Goma + Disqe AUDI 195-55-15

Shitet nga: Aldi klajdi 08 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma. Disqe me 4 dadioqeke SHITEN EDHE TE NDARA .gomat nga disqet. Mund te bejme edhe ndrrime cmimi disqeve. 140 mije leke. .gomat. 120 mije lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim