OKAZION!!! Diqe me gjith Goma 16

Shitet nga: Mario 05 Pri 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK   35 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe me Goma 16...DIsqet jan universale dhe ne gjendje shum te mire,nuk kan as 1 te gervishtur.gomat 4 stinet DUNLOP 60% 205/60 R16
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim