Goma Smarti 175-55-15 BRIGJISTON PIRELLI

Shitet nga: Klajdialdi 30 Gsh 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma smarti te mbrapmet KEMI MARKA TE NDRYSHME ....EDHE TE PARAT 145 65 15 ,,,,,,155 65 15
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim