4 goma+goma

Shitet nga: Arber 17 Sht 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma+goma rezerve e pa perdorur per Mitsubishi 16/265/70
gomat jane ato ne foto michelin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim