Pjes per (Malaguti ciak 100) dhe (Yamaha virago ..

Shitet nga: Edisoni 08 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten pjes per (Malaguti ciak 100) dhe (yamaha virago 250) te interesuarit te kontaktojn ne numrin e mesiperm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim