Pjes kembimi per motorra

Shitet nga: gerti 28 Sht 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet centralina per yamaha r1 te vitit 05 06 centrali per honda cbr 600cc te vitit 04 05 centralin per yamaha r1 te vitit 99 00 nofulla freni per cbr 954 dhe kembza e kraut te djatht per yamaha r1 te vitit 05 06 pjeset jan kto qe shihni ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim