Pjes kembimi per motorra sportiv

Shitet nga: gerti 01 Dhj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet centralina per yamaha r1 te vitit 05 06 centrali per honda cbr 600cc te vitit 04 05 centralin per yamaha r1 te vitit 99 00 nofulla freni per cbr 954 dhe kembza e kraut te djatht per yamaha r1 te vitit 05 06 kamje per kavasaki z1000cc i vitit 05 kollodok per honda cbr 1000cc 05-07 rregullator per varadero 1000cc i 2006 pjeset jan kto qe shihni ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim