Marrmite SUZUKI burgman 200 2008

Shitet nga: suzuki 20 Sht 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet marmite origjinale e perdorur (12.000 km)per suzuki burgman UH 200(mod 2008)ne gjendje shume te mire,
marmita shitet dhe me qaforen dhe 3 vidat perkatese,eshte gati per montim
shitet sepse e kam zevendesuar me marmite sportive
cmimi i kesaj marmite tek SUZUKI ESHTE 700 EURO
CMIMI QE E SHES ESHTE 80 EURO,i padiskutushem,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim