Xhup lekure per motora."ENERGIE"

Shitet nga: olsi 30 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Xhup lekure "ENERGIE" per motora.masa M/L.shume i rehatshem dhe i fort. cmimi 50 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim