Kaske motorri USHTARAKE 6000 Lek

Shitet nga: Iliri 11 Nën 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shese kaske motorri me xham te tejdukshem dhe xham te erret. Version ushtarak i aeronautikes amerikane.
Kaska eshte e re. E pa perdorur asnjehere. Veshje e brendeshme meshine.
Ose shes pakete 2 kaska + xhup BIEFFE per 250mij lek te diskutueshme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim