Kaske

Shitet nga: ilir 29 Sht 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shese kaske per motor piagio ,dhe motor mbi 50 kubik etj. eshte e perdorur vetem nje muaj , e shes per arsyje mos perdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim