honda hornet

Shitet nga: Nolan 16 Sht 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Motorr honda hornet 600cc viti 2005 me dokumenta it targe dhe libreze, marmite pasqyra sinjale exstra ne gjendje te mire pune..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim