Goma motorash me shumic dhe pakic

Shitet nga: Klajdialdi 08 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Gomat jan 50 cope numra --16---17--19----21 keto ne foto .cmimi tek e tek 25 leke copa .me shumic ka cmim shumee te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim