Yamaha quad -97

Shitet nga: altin 15 Krr 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Motorri eshte ne gjendje shume te mir. Me letra italiane te rregullta.
4 disqe dhe goma rezerv. organello prapa. cmim i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim