Vespa -85

Shitet nga: meti 22 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Shes vespa 75special 1985, motori totalisht i restauruar me pjese te reja dhe eshte bere prefekt, ,ne gjendje shume te mire. Shes per arsye mosperdorimi.kam dhe librezen orgjinale nese doni ta beni me letrral cmim 500 euro ipadiskutshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim