Suzuki sv650s -01

Shitet nga: Edmond Doci 18 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Motorri ka hyre ne tetor te 2013 ne gjendje te shkelqyer ngjyre e zeze bashke me motor kam skafanten te vleres 150e dhe xhupin te vleres 300e shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim