Susuki 600 -03

Shitet nga: fredi.tr 17 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
I sapo ardhur nga Italia . Me dogan dhe targa shqiptare te paguara. Ne gjende shum te mire dhe me pak Km te bera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim