Sukida 125cc 4 kohesh -07

Shitet nga: Sukida 21 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Shitet Sukida 125 cc kater kohesh i vitit 2007 me te gjitha dokumentat.Taksa ,siguracion ,kolaudim deri nentor 2015.Motorri eshte ne gjendje te perkryer me 11500 Km dhe vaj ,filtra te sapo nderruara.Motorri eshte i ardhur nga Gjermania.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim