SUZUKI VOLUSIA 800cc -04

Shitet nga: Ergys 28 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
OKAZION Shitet Suzuki Volusia 800 me 18000km. full extra me letra te rregullta shqiptare. motorri eshte ne super gjendje.Motorri ka dhe koshat origjinal. eshte i gatshem per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim