Papaq 120 CC -14

Shitet nga: Motorr 120 22 Gsh 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Papaq 120cc kopje si Honda Inova-Targe e vogel.
Dopio disk frenash para dhe disk frenash mbrapa.marmit sport.
Ne gjendje sh te mire vetem 3000km.
Motorri eshte ky ne foto.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim