Motor skaf 4 vendesh teper komod -97

Shitet nga: avni cenalia 07 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
ky motor skaf eshte shume komod. eshte i pershtatshem per liqen. motorin e ka Yamaha dhe eshte ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur. ka tenden, karrelin dhe pajisjet e tjera . Eshte sjelle nga anglia 2 vite me pare dhe nuk eshte perdorur asnjehere ne shqiperi. Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne numrin e telefonit .
Adresa rruga sulejman delvina, kamez, tirane.
faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim