Motor Vespa PX 200 elestart -85

Shitet nga: Nadi 13 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Shes Motor Vespa PX 200 (viti 1985) elestart me pompe vaji dhe motorino, te gjitha jane pjese origjinale te motorit! Motori eshte restauruar plotesisht eshte ruajtur vetem shasia dhe modeli, te gjitha pjeset dhe boja jane te reja! Boja, motori, goma me disqet, sinjale, feneri, shala , guajno me kavo, fije elektrike jane te gjitha te reja! Motori eshte i pajisur me targa dhe me dokumenta!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim