Motor PAPAQ 110cc -13

Shitet nga: vini 29 Maj 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 000 LEK   100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
shes nje motor papaq ,extreme motor110cc njgjyre e zez,me targa te reja,me taksa ,koalidim,dhe siguracion tepaguara me dat 14-4-2014.me xham para,kosh, valixhe dhe kask ,me sistem alarmi te montuar nga fabrika. e shes per vetem 90,000mij lek te reja.I pa diskutuar. per pak dit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim