Motor Lifan 70cc -97

Shitet nga: gersi 08 Qer 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
motorri ka grup lifan mbi 70kubik motorri eshte pa dokumenta do dhe disa rregullime te vogla grupin e ka shum te mbajtur.motorri ka qene me freksion me perpara por tani i eshte hequr freksioni motorri shitet per arsye mosperdorimi

cmimi 20000 leke te reja i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim