Honda Shadow 750cc -00

Shitet nga: Timi 24 Maj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Honda Shadow 750 Kb
Viti 2000
Prodhuar per USA NEW YOURK
Motori eshte i targuar dhe me te gjitha dokumentacionin e rregulkt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim