Honda Afrika .okazion!!!

Shitet nga: denis 09 Tet 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera
Shes ose mundesi kembimi .Motorri ashtu sikurse i paraqitur ne foto eshte ne gjendje perfekte,i sapoardhur nga greqia ,sherbimet e bera ,dogane ,letra te paguara.400 cc ,5 marshe .Shitet ose kerkoj ta nderroj me nje motorr qe te kete strukture me te ulet .pasi me duhet per autoshkolle,dhe te jete i pershtatshem per kursantet .ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim