U SHIT FLM Honda cm 250t -84

Shitet nga: honda 16 Qer 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Të tjera


Honda 250 cc, 2 pistona, 4 kohesh i 1984. Konsumi 2.5 l/100km. Ideal per qytet. Shum komod.
Ngjyra blu perle, me targa te reja siguracion ,taksa,koalidim, certifikate pronesie te bera ne mars 2014.
Motorri eshte i restauruar sic shifet nga fotot . Bleresit do ti jepen dhe pjeset origjinale (timon, 4sinjale, pasqyrat, stop, zgare mbajtese) si dhe nje kask modulare Airoh dhe nje kavo me celes. Te gjitha shebimet te bera se fundmi (Filtra K&N), gomat-80%.
Nuk ka nevoje per asgje....vetem benzine.
Cmimi 1800€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim