Suzuki gsx r 600

Shitet nga: Vini 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR   4 099 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: GSX
Suzuki me dok the rregulkta dhe per jasht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim