Suzuki Burgman 150cc -05

Shitet nga: Julian Aliaj 14 Nën 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 2005
Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: Burgman
Shitet Suzuki Burgman 150cc viti 2005 . Sherbimet te bera ne nje servis , gjithmone. Dokumetat te paguara deri ne qershor. kontaktoni vetem nese jeni te interesuar dhe doni te shihni mjetin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim