Yamaha 250cc

Shitet nga: aldo 23 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2000
Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: YZ250
Shitet scooter 250cc n gjendje te perkryer me sherbime te sapobera vaj filtra ferrota.me dokumenta te rregullta I targuar per here te pare.me nje konsum shum te vogel ekonomik dhe super I shpejte.cmimi 1000euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim