Yamaha z -10

Shitet nga: aldo 01 Sht 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 LEK

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
okazion shitet yamaha z 125cc me 4 cilindre qe mund ti ndryshoni deri ne 210cc motori esht 2kohesh shuuum shum i fuqishem i modifikuar ne maksimum nga TOGIAS RACING DRAG dhe i bukur ose nderohet ;)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim