YAMAHA FZX -97

Shitet nga: kristi 26 Gsh 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
YAMAHA FZX 1997 ngjyre e zeze me inox.. shitet ose ndrrohet me makine te vogel..eshte shume i mbajtur dhe shume i shpejt 4 pistona 5 valvula...me dokumneta te rregullta targim i sapober... per me teper kontakt....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim