R1 -07

Shitet nga: Shkelzen 20 Gsh 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Motoçikleta : Sportiv
Motorr R 1. viti 2007,me targa dhe te gjitha te paguara.Eshte motorr per qejf,kush eshte i interesuar te kontaktoj ne nr e tel 0673022291.Shitet per arsye familjare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim